Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ŞAMPİYONDAN GÜZEL SONUÇ, MUTLU SON
Eklenme : 17.11.2015   -   Okunma : 1310

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Şampiyon olan Kızılcahamam Amatör Spor Kulübü Futbol takımını ve hocalarını tebrik etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Şampiyon olan Kızılcahamam Amatör Spor Kulübü Futbol takımını ve hocalarını tebrik etti.

Başkanımız Muhittin Güney; "2014-2015 Futbol sezonunda şampiyon olan U-16 Genç Takımdaki gençlerimizin aynı kadro ile  U-17 Futbol Liginde 2015-2016 Futbol Sezonunda şampiyon olmaları bu nedenle Fatih’i, Onur’u, Alp’i, Ahmet Tamer’i, Oğuzhan’ı, Kazım’ı, Hakan Can’ı, Cengizhan’ı, Küçük ve Büyük İbrahim’i, Ahmet İpek’i, Umutcan ile ağabeylerinin yanında Berat Asil, Murat Odacıoğlu ve Muhammet Emre’yi de kutluyor ve kendilerine final grubunda başarılar diliyoruz

Yönetim Kurulu olarak bu başarılarda büyük emek sarf eden Hasan ve Murat Hocalarımızı kutluyor ve 21 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olan U-14 Genç Takımımızın müsabakalarında kendilerine ve minik takımımıza başarılar diliyoruz.

Ancak halkımızdan isteğimiz biraz sevgi ve biraz ilgi. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ