Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

JEOTERMAL ZAMMI HAKKINDA AÇIKLAMA
Eklenme : 18.11.2015   -   Okunma : 1196

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in yaptığı önemli çalışmalara ve projelere gölge düşürmek adına yapılan bu tip haberlere itibar edilmemesi gerekir.

Kızılcahamam Jeotermal Anonim Şirketi tarafından Jeotermal fiyatlarına %32 fiyat uygulaması yapıldığı bazı yerel haber siteleri tarafından zammın detayları ve gerekçeleri araştırılmadan ve açıklanmadan haber yapılarak maksatlı bir şekilde yanlış bir intiba oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Jeotermal A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Karabulut tarafından yapılan açıklamada; “Firmamızın 2015 yılı itibariyle Jeotermal fiyatlarına yeni bir fiyat düzenlemesi yaparak 0,081 TL’den verdiğimiz ısınma bedeline %32 lik bir artış ile 0 ,107 TL - yaklaşık 11 kuruş olmuştur.

Geçtiğimiz yıllara bakacak olursak en düşük zam uygulamasının olduğunu göreceksiniz.

 2010 yılında %150

2011 yılında % 8

2011 – 2015 yıllarında ise hiç zam yapılmamıştır.

Bu zam aralığında; Elektrik - % 44 Kömür - % 36 Doğalgaz % 60 oranında zamlanmıştır.

 Bu süre zarfında personel zamları da dikkate alındığında zam oranı daha yüksek olması gerekirken, yıllık enflasyon oranında gidilerek 4 sene içinde %32 zam yönetim kurulu kararı ile yapılmıştır” dedi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in yaptığı önemli çalışmalara ve projelere gölge düşürmek adına yapılan bu tip haberlere itibar edilmemesi gerektiğini kamuoyuna saygı ile arz ediyoruz.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ