Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ PURSAKLAR BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ 4. ANKARA KEDİSİ GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILDI
Eklenme : 21.11.2015   -   Okunma : 1529

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “4. Ankara Kedisi Güzellik Yarışması”na katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “4. Ankara Kedisi Güzellik Yarışması”na katıldı.

Pursaklar Belediyesi, hem Ankara ile özdeşleşen Ankara Kedisi’nin neslini korumak ve bunu dünyaya tanıtmak hem de hayvan sevgisini teşvik etmek amacıyla dört yıldır Ankara Kedisi Güzellik Yarışması düzenliyor. Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Ankara Kedisi Güzellik Yarışması yine renkli görüntülere sahne oldu.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen yarışmaya Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda hayvan sever katıldı.

Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “4. Ankara Kedisi Güzellik Yarışması”nda kediler kıyasıya yarıştı. Yarışmada birinci olan Ateş’in sahibi İtalya turu ve 15 kilogram mama kazandı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ