Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KITADAN KITAYA YÜZEREK GEÇEN MECİT BAL DA MÜZEMİZDE YERİNİ ALDI
Eklenme : 27.11.2015   -   Okunma : 1459

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'nin tanıtımına devam ediyoruz.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'nin tanıtımına devam ediyoruz.

Müzemiz de yer verdiğimiz değerlerden biri’de yine İlçemizi gururlandıracak bir başarı sağlayan ve Kıtalar arası yüzücü unvanı alan Mecit Bal’ı tanıyoruz.

2014 Kıtalar Arası Yüzme yarışlarına katılan Mecit Bal, Ankara Anıttepe olimpik yüzme havuzunda yapılan elemelere katıldı. Elemeler sonucunda 800 metreyi 17.49 ile yüzen Mecit Bal kıtalar arası Boğaziçi yüzme yarışlarına katılmaya hak kazandı.

Ramazan Ayı İçerisinde İlçemizin Gururu olan Mecit Bal İstanbul Boğazında İlçemizi Yakışır bir şekilde temsil ederek İstanbul Boğazını Asya’dan Avrupa’ya 1 Saat 21 dakika geçerek Kıtalar arası yüzücü unvanı almaya hak kazandı.

Kıtalar arası Yüzme Yarışı 20 Temmuz 2014 de Anadolu yakası Kandilliden başlayarak sırasıyla Avrupa yakasındaki Balta limanı, Fatih Sultan Mehmet köprüsü altı, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme Cemil topuzlu parkında toplam da 6,5 km yüzülerek sonuçlandı.

Bu yıl 1729 kişinin katıldığı yarışa 990 Türk, 45 ülkeden 739 yabancı sporcu katıldı. Mecit Bal da ilk defa katıldığı kıtalar arası yüzme yarışında 1:21 (1 saat 21 dakika) da yüzerek yarışmayı tamamladı. Tamamlamanın bile başlı başına bir skor olan yarışmada genel klasmanda 1044. kendi yaş kategorisinde 209. oldu.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ