Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA OTO SANATKARLARI ESNAF ODASI KIZILCAHAMAM’DA TOPLANDI.
Eklenme : 29.11.2015   -   Okunma : 2769

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Birlik Beraberlik Eğitim Seminerine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Birlik Beraberlik Eğitim Seminerine katıldı.

Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Birlik Beraberlik Eğitim Seminerini Kızılcahamam Swiss Otel'de yaptı.

Swiss Otel'de düzenlenen birlik, beraberlik ve eğitim seminerine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ankara Oto Sanatkarları Oda Başkanı Mustafa Arslanoğlu ve Esnaf Odası üyeleri katıldı.

Toplantı, Oto Sanatkarları Oda Başkanı Mustafa Arslanoğlu'nun açılış konuşması ile başladı, Ardından ise Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar konuştu, Daha sonra ise Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’e ve Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’a Plaket takdim edildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ