Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN ALTIN KIZLARI SEVİNDİREN SÜRPRİZ
Eklenme : 30.11.2015   -   Okunma : 1730

Kızılcahamam'ın ve Kızılcahamam caddelerinin yıllarca vazgeçilmezi olan ve hemen hemen her sokağa çıktığımızda gördüğümüz bir renktİ ALTIN KIZLAR

Kızılcahamam'ın ve Kızılcahamam caddelerinin yıllarca vazgeçilmezi olan ve hemen hemen her sokağa çıktığımızda gördüğümüz bir renkti Kızılcahamam için ALTIN KIZLAR.

Uzun süre Kızılcahamam'a gelmeyen Kızılcahamamlı vatandaşlarımızın, askere giden gençlerimizin bir müddet sonra ilçemize geri dönüş yaptıklarında, onları gördüklerinde "işte şimdi Kızılcahamam'a geldim" diyebilecekleri bir değerdi ALTIN KIZLAR.

Son zamanlarda gerek yoksulluk gerekse de içinde bulundukları durum sebebiyle zor anlar yaşayan altın kızlar için Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in titizlikle ilgilenmesi ve talimatları sonucunda Ak Masa Birimimizin yakından ilgilenmesi neticesinde altın kızlardan Cemile Yavru ve annesi Pakize Acar'ın daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda hayatlarını sürdürmeleri için, Çankırı Eldivan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne yatırılmaları sağlanmıştı. 30 Kasım 2015 Pazartesi günü, Kızılcahamam Belediyesi Eski Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcılarından Mahmut Kahveci'nin annesinin cenaze töreni için Çankırı'ya giden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye Meclis Üyeleri Uğur Kalender, Belediye Genel Koordinatörü Başkan Danışmanı İhsan Taşer ve beraberindeki heyet ile birlikte altın kızları ziyaret ederek onları mutlu ettiler.

Ziyaret esnasında oldukça mutlu olan Cemile ve annesi Pakize Hanım memleket özlemini dile getirirken de oldukça duygusal anlar yaşarken gözyaşlarını tutamadılar. Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e ve gelen misafirlere teşekkürlerini, Kızılcahamam'a da selamlarını ilettiler.

Pakize Acar ve Cemile Yavru’nun ziyaretinin ardından ise Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bakımevinin müdürü ve personelleri ile görüşerek Pakize Acar’ın ve Cemile Yavru'nun sağlık durumları hakkında bilgi alarak teşekkürlerini iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ