Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YER ALTI ÇÖP KONTEYNERLARI YENİLENDİ.
Eklenme : 3.12.2015   -   Okunma : 1182

Vatandaşlarımızdan ricamız yer altı konteynerlarının önüne araç park etmemeleri ve konteyner dışına çöp bırakmamalarıdır.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından ilçemiz içerisinde her noktada bulunan eksiklikler anında tespit edilerek Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in talimatları ile ivedi bir şekilde tamamlanmaya devam ediyor.

Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yapılan incelemelerde Soğuksu Yeşil Camii önünde açıkta bulunan konteynerlar hoş bir görüntü sergilememesi, çevreye verdiği zarar ve trafiği de aksatması sebebiyle vatandaşlarımızın da talepleri dikkate alınarak bulunduğu yerden kaldırıldı. Bu konteynerların yerine depomuzda bulunan arızalı yer altı konteynerlarının sorunları giderilerek bu alanlara yerleştirildi.

Bölgede bulunan vatandaşlarımız bu hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e teşekkürlerini ilettiler.

Vatandaşlarımızdan ricamız yer altı konteynerlarının önüne araç park etmemeleri ve konteyner dışına çöp bırakmamalarıdır.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ