Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'A AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ AÇILIYOR
Eklenme : 7.12.2015   -   Okunma : 2260

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne bağlı olarak açılacak olan Kızılcahamam Semt Polikliniği, 112 acil servis binasının alt katında hizmet verecek.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne bağlı olarak açılacak olan Kızılcahamam Semt Polikliniği, eskiden Sağlık Ocağı olarak kullanılan ve daha sonra da 112 acil servis olarak kullanılan binanın alt katında hizmet verecek.

Tadilat çalışmaları devam eden bina kısa bir süre sonra çalışmalar tamamlandığında diş polikliniği olarak hizmet verecek.

İlçemizde her zaman eksikliği hissedilen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçtiğimiz günlerde Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet vermeye başlamıştı. Ama buradaki yerin hizmet için yeterli olmaması dolayısı ile yer tespiti yapılarak yeni merkezin 112 acil servis binası olarak hizmet veren yere açılması kararlaştırıldı. Böylece diş ile ilgili problemleri olan vatandaşlarımız, hemen hemen bütün işlemlerini ilçemizde halledebilecek. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; Kızılcahamam ilçemizde eksikliği olan her şeyin sırası ile ilçemize geliyor olmasının kendisini mutlu ettiğini dile getirdi. Yakın zamanda tamamlanacak olan yeni hastane inşaatının devam ettiğini belirten Başkanımız, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetinin de ilçemize sağlık hizmetleri açısından büyük bir artı katacağını söyledi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney son olarak bu hizmetin ilçemize gelmesinde katkıda bulunan Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara 3. Bölge Genel Sekreteri Doç. Dr. Halil İbrahim Yakut, İl Sağlık Müdürü Erkan Çiçek, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Doğan ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ