Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ VE MECLİS ÜYELERİMİZ TBMM'DE ANKARA MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİLER
Eklenme : 10.12.2015   -   Okunma : 1471

Kızılcahamam Belediye Başkanımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz, 01 Kasım 2015 seçimleri ile birlikte seçilen ve yeni görevlerine başlayan Ankara Mil

 

            Kızılcahamam Belediye Başkanımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz, 01 Kasım 2015 seçimleri ile birlikte seçilen ve yeni görevlerine başlayan Ankara Milletvekillerine ziyaretlerde bulundular.

            Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimizden; Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Ahmet Arslanoğlu, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Durali Uygun, Yusuf Şengül ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ankara 1. ve 2. Bölge Milletvekillerinden Jülide Sarıeroğlu,  Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Vedat Bilgin, Ahmet İyimaya, Prof. Dr. Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Fatih Şahin, Nevzat Ceylan, Ali İhsan Arslan, Ertan Aydın, Aydın Ünal,  Lütfiye Selva Çam ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in arkadaşları olan Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.

            Ziyaretler esnasında milletvekillerine,  Kızılcahamam’ın yöresel ürünlerinden hazırlanan hediye sepetleri takdim edildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ