Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KARDEŞ BELEDİYELER AKŞAM YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ
Eklenme : 13.12.2015   -   Okunma : 1103

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye meclis üyelerimiz Weilburg'a kardeş olan belediyelere verilen aksam yemeğine katıldılar.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye meclis üyelerimiz Weilburg'a kardeş olan belediyelere verilen aksam yemeğine katıldılar.

Başkanımız Muhittin Güney, Weilburg Belediye Başkanı Hans Peter Şhick'e Günün anlamına binaen plaket takdim etti. Başkanımızın eşi  Ayse Güney hanımefendi, Hans Peter Şhick in eşine ve Belediye organizatörü Sabine Rozengranz hanıma hediye takdim etti. Ayrıca Başkan yardımcısı Bruno Götz'e ve Dernek Başkanı Joachim Walter'e de katkılarından dolayın plaket verildi. Başkan yardımcısı  Bruno Götz de başkan adına; Başkanımız Muhittin Güney'e ve Belediye Meclis Üyelerimizden Songül Ergelen, Uğur Kalender, İbrahim Yıldız, Adem Emin Atakul, Günaydın Yüce ve İsa Sever  hediyeler takdim edildi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen aksam yemeğinin ardından heyetler arası görüşmeler yapıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada; kardeşliğe önem veriyoruz bu kardeşliğin iki ilçe arasında kültürel ve ekonomik açılardan geliştirilerek devam ettirilmesini ilçe ekonomisine katkı sağlayacağı inancındayız dedi. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ