Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

1. LİG BİZE YAKIŞACAK, TEBRİKLER PEHLİVANLAR
Eklenme : 19.12.2015   -   Okunma : 1304

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımımız 18.12.2015 Cuma günü Sakarya'da yapılan Türkiye Güreş Federasyonu 1. Lige yükselme müsabakalarına katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımımız 18.12.2015 Cuma günü  Sakarya'da yapılan Türkiye Güreş Federasyonu 1. Lige yükselme müsabakalarına katıldı.

 

Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Stil 2. Lig 'den 1. Lige yükselme müsabakalarına katılan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı grubunda bulunan  Kara Kuvvetleri Güreş Takımı'nı 5-4 yenerek finale kaldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı ile final yapan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımımız Ankara Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı'na yenilerek 1. lige 2. olarak yükseldi.

 

Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Stil 2. Lig müsabakalarını 2. olarak tamamlayan güreş takımımıza madalyaları ve kupalarını federasyon yöneticileri ve kulüp yöneticisi Yusuf Bayrakcı takdim etti.

 

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımımız'ın Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Stil 2. lig müsabakalarını 2. olarak tamamlayarak kazandığı bu başarıdan dolayı çok gururlandığını söyleyerek, sporcularımızı,antrenörlerimizi ve yöneticilerimizi tebrik etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ