Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

2016 YILI TAKVİMLERİMİZ DAĞITILMAYA BAŞLADI
Eklenme : 21.12.2015   -   Okunma : 1308

Belediyemiz tarafından her yıl hazırlanan ve dağıtılan takvimlerimiz basılarak vatandaşlarımıza dağıtılmaya başlandı.

Belediyemiz tarafından her yıl hazırlanan ve dağıtılan takvimlerimiz basılarak vatandaşlarımıza dağıtılmaya başlandı.

Kızılcahamam'ın güzelliklerinin, tesislerinin ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in bazı projelerinin sergilendiği takvimler, hem ilçedeki vatandaşlarımızın duvarlarını ve masalarını süslemek hem de ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak için itina ile iki çeşit, masa ve duvar takvimi olarak hazırlandı.

Bugün itibarı ile Belediyemiz zabıta ekipleri tarafından esnaflarımıza dağıtılmaya başlayan takvimlerimiz, hafta içerisinde kamu kurumlarına da dağıtılacak. Ayrıca ilçemize gelen misafirlerimize de dağıtılarak Kızılcahamam'ın güzelliklerinin herkes tarafından görülmesi sağlanacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her yıl belediyemiz tarafından hazırlanan takvimlerin , bu yıl da ilçedeki güzellikleri en iyi şekilde gösterecek şekilde, büyük bir  titizlikle hazırlandığını söyledi. Başkanımız, 2016 yılının ilçemiz için inşallah daha güzel, daha önemli projelerin başladığı ve bittiği bir yıl olacağını, çalışmalarının daha huzurlu, daha güzel ve daha gelişmiş bir Kızılcahamam'ı oluşturmak için özverili bir şekilde devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ