Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ AK PARTİ ARALIK AYI İLÇE DANIŞMA TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 25.12.2015   -   Okunma : 1356

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanlığı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

25.12.2015 Cuma günü, Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Ankara İl Başkan Yardımcıları, Kızılcahamam Koordinatörü Hasan Akan, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ve partililer katıldı.

Toplantı, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başladı. Devamında, Yerel Yönetimler Başkanı Güray ALTUNAY Faaliyet Raporunu okudu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney İlçemiz Karşıyaka Mahallesi ve Yenice Mahallesi Büyük Kaplıca civarında yapılacak olan kentsel yenileme ve dönüşüm projesi hakkında sunum üzerinde bilgi verdi.

Danışma meclisinde Ankara İl yönetim kurulu Üyesi Uğur Kızılca teşekkür konuşması yaptı.

Programda Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım tarafından Seçimlerde özverili çalışmalarından dolayı Parti Yönetim Kurulu üyelerine, Sandık Başkanlarına, Sandık Üyelerine, Kadın Kolları, Gençlik kollarına, Belediye Meclis Üyelerine, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in eşi Ayşe Güney’e ve İl Yöneticilerine teşekkür belgesi takdim edilirken, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’a ise plaket takdim edildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ