Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM TABELAMIZIN IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
Eklenme : 28.12.2015   -   Okunma : 2129

Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Bugüne kadar, yeni yapılan tabelamız önünde fotoğraf çekilen ve ilçe tanıtımına da katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in ilçemize kazandırdığı, halkımızın, gelen misafirlerin ve özellikle ulusal basının da yoğun ilgisini çeken KIZILCAHAMAM tabelamız, yapılan ışıklandırma çalışması ile bundan böyle gece de görülebilecek.

Kızılcahamam Kargasekmez mevkiinde yapılan tabelamız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in sosyal medyadan yaptığı çağrı ile herkesin önünde fotoğraf çektirdiği bir alan haline geldi. Sosyal medyadan binlerce insanın paylaştığı fotoğraflar ile ilçemizin tanıtımı da başarılı bir şekilde yapılmış oldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Bugüne kadar, yeni yapılan tabelamız önünde fotoğraf çekilen ve ilçe tanıtımına da katkıda bulunan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Ayrıca gece de görülebilmesi için yapılan çalışmanın tamamlanarak tabelamızın artık gece de görülebileceğini belirterek yapılan çalışmanın ilçemize hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ