Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İLÇEMİZDE DÜZENLENEN YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ UMRE İLE ÖDÜLLENDİRDİ.
Eklenme : 29.12.2015   -   Okunma : 1970

Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz aylarda Adem Özbekler Kültür Merkezi'nde düzenlenen 6. Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları'nın Ankara Bölge Finali'nde birinci olan Ankara Yenimahalle Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ankara Çubuk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından umre ile ödüllendirildi.

Yarışmada Arapça bilgi yarışması dalında dereceye giren Ankara Yenimahalle Demetevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Sümeyye Osma, Merve Doğan, Rümeysa Akçay ve Gamze Akgül , Arapça metin canlandırma dalında birinci olan Ankara Çubuk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Firdevs Demir ve Arapça şiir okuma dalında birinci olan Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Furkan Ramazan'a umre çekleri Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından takdim edildi.

Öğrencilerin umre çeklerini takdim eden başkanımız Muhittin Güney, ilçemizde gerçekleşen bu güzel organizasyonda başarılı olan öğrencilerimizi, ailelerini, öğretmenlerini ve idarecilerini tebrik ediyorum dedi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ