Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HER ŞEY KIZILCAHAMAM İÇİN.
Eklenme : 29.12.2015   -   Okunma : 1502

Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Yeni Devlet Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışmalarını kontrol etti.

    Göreve geldiği günden bu yana Kızılcahamam’ın geleceğine imza atacak projeleri gerçekleştirmeye devam eden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçe içerisinde yapımı devam eden, Kızılcahamam’ın yıllardır özlemini çektiği Devlet Hastanesi çalışmalarını ve yine ilçemiz için büyük bir ihtiyaç teşkil eden, kısa bir süre içerisinde hizmete açılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışmalarını sık sık kontrol ediyor. 

    Bugün önce yeni Devlet Hastanesi inşaatında, ardından da daha önce 112 Acil Servis binası olarak kullanılan binaya açılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı    Merkezi’nde Kamu Hastaneleri 3. Bölge Genel Sekreteri Doç. Dr. ibrahim Yakut ile birlikte incelemeler yapan Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Doğan ile de çalışmalar hakkında istişare  yaptı.

   Gece gündüz demeden Kızılcahamam için çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Başkanımız Muhittin Güney, bu çalışmaların gerçekleşmesinde hükümet yetkilileri ile iyi olan diyaloglarının önemli olduğuna dikkat çekti. Bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı vatandaşlardan sürekli olumlu tepkiler aldıklarını, sağlık alanında yapılan bu çalışmaların da kıymetli Kızılcahamam halkı ve ilçemize gelen misafirler için büyük önem arz ettiğini, hedeflerinin her alanda sorunu olmayan ve herkesin örnek olarak gösterdiği bir ‘KIZILCAHAMAM’ olduğunu söyledi.

     Bu projelerin gerçekleşmesinin Yeni Devlet Hastanesinin ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kendi alanlarında her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte olacağını sözlerine ekledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ