Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN "2016" MESAJI
Eklenme : 31.12.2015   -   Okunma : 1949

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 2015 yılını geride bırakıp, 2016 yılına girmemiz vesilesi ile bir mesaj yayınladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 2015 yılını geride bırakıp, 2016 yılına girmemiz vesilesi ile bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında;

"Kızılcahamam Belediyesi olarak tüm hizmetlerimizi kıymetli vatandaşlarımızın ilçede olan yaşantılarının huzur ve refah içerisinde yaşamaları için yapıyoruz.

2015 yılı içerisinde ilçe genelinde projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Yıllık planlamamızda olan hizmetlerimizi vatandaşlarımıza söz verdiğimiz bir şekilde gerçekleştirdik. Fiziki yapılanmamızdan tutun sosyal ve kültürel etkinliklerimize kadar bir çok hizmeti vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kızılcahamam'ın acil ihtiyaçları olan Devlet Hastanesi ve Yeni Belediye Hizmet Binamızın temellerini atarak inşaat çalışmalarına başladık. Seyir Tepesi Kültür Merkezi için temelini atarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık.

İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin bizlere ilettiği tüm sorunları ivedi bir şekilde çözerek tüm memnuniyetsizlikleri tek tek ortadan kaldırdık. Okullarda okuyan öğrencilerimizin eğitimlerini destekleyecek bir çok çalışma yaparak onları her fırsatta ödüllendirmeye gayret gösterdik. Gençlerimizin eğitimlerinde ve iş yaşamlarında onlara yardımcı olmak için çalışmalar yaptık. Sosyal ve kültürel etkinliklerimizi, ev ziyaretlerimizi, ilçemizin tanıtım çalışmalarını Belediyemizin tüm kadrolarında görevli olan Meclis Üyelerimiz, İdari Kadromuz ve değerli personelimizle birlikte özverili bir şekilde yaptık. 1915'te ilçe olan Kızılcahamam'ın 100. Yılını çeşitli etkinliklerle kutlayarak Türkiye'nin Doğa ve Termal Cenneti olan Kızılcahamamımız'a yakışacak bir şekilde yaptık.

Be vesile ile, başarılarla geride bıraktığımız 2015 yılının ardından hep birlikte adım atacağımız 2016 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya huzur, sağlık, bereket dolu günler getirmesini diler sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ