Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ’Yİ KARŞILAYARAK 100. YIL MÜZESİNİ GEZDİRDİ
Eklenme : 9.01.2016   -   Okunma : 2875

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam’a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Ülkücü Şehitler Anıtı'nda karşıladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam’a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Ülkücü Şehitler Anıtı'nda karşıladı.

MHP’nin Kızılcahamam‘da yapacağı toplantı için ilçemize gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ilk ziyaretini Ülkücü Şehitler Anıtı'na yaptı. Belediye Başkanımız Muhittin Güney Devlet Bahçeli’yi anıtta karşılayarak ilçemize hoş geldiniz dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Ülkücü Şehitler Anıtı ziyaretinin ardından Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte Kızılcahamam’ın simgesi haline gelen ve Şehit Fatih Duru Parkı'nda bulunan Şehit Ağacını ziyaret etti. Başkanımızın daveti üzerine Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni ziyaret eden Devlet Bahçeli'ye, Belediye Başkanımızın eşliğinde gezdiği müzede 1999 yılında Kızılcahamam ziyaretine geldiğinde Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in babası ile çektirdiği fotoğraf gösterildi. Müzede Kızılcahamam Eski Belediye Başkanlarından Yaşar Yıldırım’ın Balkondan Seyretmek adlı kitabının yer aldığı söylendi. Kızılcahamam’ın tarihi dokusunun bulunduğu, kaybolan mesleklerin yer aldığı ve Kızılcahamamlı şehit, gazi ve hayırseverlerin maketlerinin bulunduğu müzeyi çok beğendiğini söyleyen Bahçeli müze tanıtımında müze görevlisi Osman Ünsal’a ve böylesine değerli bir yerin Kızılcahamam’a kazandıran Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkür etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte müze önünde hatıra fotoğraf çektirerek toplantının yapılacağı Patalya Otel'e geçti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ