Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KARDEŞLİĞİN TEMELLERİ KIBRIS'TA ATILACAK.
Eklenme : 12.01.2016   -   Okunma : 1258

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Paşaköy Belediyesi Başkanı Habil Tülücü ile yakın zaman önce mutabakata vararak iki ilçenin kardeş şehir olması kararını almışlardı. Bu karar her iki belediyenin meclisleri tarafından onaylanarak iki ilçenin kardeş şehir olmasına karar verildi.

Bu kardeşliğin anlaşmasının imzalanması ve iki ilçenin dostluk bağlarının sağlamlaştırılması için 12-15 Ocak 2016 tarihlerinde Kızılcahamam'dan bir heyet ile Kıbrıs Gezisi gerçekleştirilecek. İki ilçenin kardeşliğinin temellerinin atılacağı bu geziye ilçemizden, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız ve eşi Şenel Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız ve eşi Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve eşi Ali Ergelen, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Yusuf Şengül, İsa Sever, Günaydın Yüce ve Murat Can katılacaklar.

Kardeşlik protokolünün de imzalanacağı gezide ayrıca Paşaköy Belediyesi ziyareti, Din işleri Başkanı ile görüşme, Girne Müftüsü ile görüşme, türbe ve önemli yerlerin ziyaretleri gerçekleştirilecek.  Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemizde olmayacağı gezi esnasında Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Belediye Meclis Üyesi Adem Emin Atakul vekalet edecek.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ