Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM - PAŞAKÖY KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI
Eklenme : 13.01.2016   -   Okunma : 1342

Kızılcahamam Belediyesi ve KKTC Paşaköy Belediyesi arasındaki "Kardeşlik Protokolü" bugün Kıbrıs Paşaköy Belediyesi'nde düzenlenen törenle imzalandı.

Kızılcahamam Belediyesi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Paşaköy Belediyesi arasındaki "Kardeşlik Protokolü" bugün Kıbrıs Paşaköy Belediyesi'nde düzenlenen tören ile imzalandı.

Daha önce Almanya'nın Weilburg ve Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzalayan belediyemiz, üçüncü imza ile Kıbrıs Paşaköy  Belediyesi ile kardeş şehir oldu. 13 Ocak 2016 Çarşamba günü Paşaköy Belediyesi'nde düzenlenen törene ilçemizi temsilen Paşaköy'e giden heyette bulunan Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız ve eşi Şenel Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız ve eşi Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve eşi Ali Ergelen, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Yusuf Şengül, İsa Sever, Günaydın Yüce ve Murat Can katıldılar. Paşaköy Belediyesi adına ise Belediye Başkanı Habil Tülücü, Belediye Başkan Danışmanı Fatma Gürlek ve Belediye Meclis Üyesi Mikail Cankurt katıldı.

Törende iki ilçenin karşılıklı hediyelerinin takdim edilmesinden sonra belediye binası önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ