Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DİYARBAKIR EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN İLÇEMİZE VE BELEDİYEMİZE ZİYARET
Eklenme : 14.01.2016   -   Okunma : 1352

Diyarbakır Eğil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden bir proje kapsamında ilçemize gelen şube müdürü ve okul müdürlerinden oluşan heyet,

DİYARBAKIR EĞİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN İLÇEMİZE VE BELEDİYEMİZE ZİYARET

Diyarbakır Eğil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden bir proje kapsamında ilçemize gelen şube müdürü ve okul müdürlerinden oluşan heyet, Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ile birlikte Kızılcahamam Belediye Başkan Vekili Adem Emin Atakul'u ziyaret etti.

Ankara Kalkınma Ajansı ve Karacadağ Kalkınma Ajansı'nın ortaklaşa yürüttüğü Sosyal Etkileşim Hibe Programı kapsamında Diyarbakır Eğil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geliştirilen "Eğitimde Etkileşimli Tahta Kullanımı" projesi hibe desteği almaya hak kazandı. Proje kapsamında Eğil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden şube müdürü ve okul müdürlerinden oluşan beş kişilik heyet ilçemizi ziyaret etti. Proje kapsamında okullarımızdaki etkileşimli tahta kullanımı konusunda bilgi verildi. Okul ziyaretleri yapıldı. İki gün süren ziyarette çeşitli okullar ve Kızılcahamam'ın tarihi ve turistik yerleri hakkında bilgi verildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ