Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SEMT POLİKLİNİĞİ AÇILDI
Eklenme : 15.01.2016   -   Okunma : 5469

 

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından kurulan Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği’nin bugün saat 14.00’da açılışı yapıldı.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılışına Bölge Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İŞLER, Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. Halil İbrahim YAKUT,  Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail DOĞAN, Hastane Müdürü Hüseyin TEKİN, Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Gülay KAYAÇETİN, Yenimahalle,Polatlı ve Kazan Devlet Hastaneleri Başhekimleri ve Müdürleri ile İlçe Protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Protokol konuşmalarıyla devam etti. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, açılış konuşmasında ;

‘Sayın milletvekilim, Sayın Kamu hastaneleri genel sekreterim,  Sayın kaymakamım, sayın meclis üyelerimiz, kıymetli protokol ve çok değerli vatandaşlarımız;

Bugün yine Kızılcahamamımız'ın çok önemli ihtiyaçlarından birisini daha sizlerin hizmetine açıyor olmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Kızılcahamam'da yıllardır vatandaşlarımız diş sağlığı ile ilgili sıkıntılarının büyük bölümünü Ankara'ya giderek halletmeye çalışıyorlardı. İnşallah kısa süre önce kararı alınan ve hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlanan, bugün burada açılışını yapmak için toplandığımız Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Bağlı Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği ile vatandaşlarımız daha önce diş sağlığı ile ilgili halledemedikleri bir çok sıkıntısını burada giderebilecekler.

İnşallah polikliniğimiz açıldıktan sonra son sistem makinalarla donatılmış bu merkezimizde vatandaşlarımız dolgudan, kanal tedavisine diş ile ilgili aklınıza ne gelirse burada halledebiliyor olmanın ve Kızılcahamamlı olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.

Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemize yıllardır hasret çektiği bir çok projenin gerek temellerini atarak, gerekse de açılışlarını yaparak bu mutlulukları kendi dönemimiz içerisinde yaşamanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. İlçemiz için diğer bir çok alanda yaptığımız çalışmaların yanında özellikle sağlık alanında temelini attığımız hastanemiz ve bugün açılışını yaptığımız polikliniğimiz vatandaşlarımızın en önemli sorunlarını giderecek şekilde düşünüldü ve hayata geçiriliyor. Bu projeleri gerçekleştirirken aslında Kızılcahamam olarak şanslı olduğumuz bir çok nokta var. Bugün yine burada bu şansı yaşıyoruz. Bir yandan bir hemşerimiz, her zaman yanımızda, her çalışmamızda bize destek olan ilçemizin ve Ankara'nın gururu olan Prof. Dr. Emrullah İşler, bir yandan diğer bir hemşerimiz Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri  Doç. Dr. Halil İbrahim Yakut. Her ikisi de bu polikliniğimizin hızlı bir şekilde açılması için gereken her şeyi yaptılar.

Kızılcahamam olarak hemşerilerimize teşekkür ediyor ve onlarla gurur duyuyoruz. Bundan sonra da her yerde, iyi makamlarda bir çok hemşerimizi görmek bizleri mutlu edecektir.

Bu duygular ile bugün bizlerle bu mutluluğu paylaşan herkese, buranın ilçemize kazandırılmasında emeği olan hemşerilerimize, Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Sayın Dt. Gülay Kayaçetin Hanım'a ve İdari ve Mali İşler Müdürü Sayın Ömer Aydoğdu Bey'e  teşekkür ediyor ve polikliniğimizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum’ diyerek konuşmasını bitirdi ve Protokol tarafından kurdela kesilerek semt polikliniği gezildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ