Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YENİ HASTANE İNŞAATINDA İNCELEME
Eklenme : 15.01.2016   -   Okunma : 1615

Yeni Hastanenin özelliklerini sıralayacak olursak;

Kızılcahamam’a yeni açılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış töreni için Kızılcahamam’a gelen Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Akçay Mahallesi Akyüzler Caddesi üzerine yapılacak olan yeni Kızılcahamam Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Yeni hastane binası incelemelerinde bulunan Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve beraberindeki heyet inşaatın hızlı ilerlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yeni Hastanenin özelliklerini sıralayacak olursak;

Devlet Hastanemizin inşaat alanı yaklaşık 21 bin 645 metrekareden oluşuyor. Planlanan kapalı alan 10 bin 216,73 metrekare, açık otopark alanı 1300,91 metre kareden oluyor. Projede 10 adet tek kişilik, 20 adet çift kişilik oda olarak toplam 50 yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, 7 yataklı genel yoğun bakım ünitesi, 9 yataklı diyaliz merkezi, 2 doğum salonu bulunuyor. Ayrıca toplamda 13 yataklı acil muayene, müşahede ve gözlem odası ve toplam 17 poliklinik mevcut, Röntgen Oda Sayısı 3, Tomografi oda sayısı 1, Ultrason Oda sayısı 2, Diğer görüntüleme oda sayısı 2, Kuvöz sayısı 7, Kür Havuzu 2, Fizyoterapi- lektroterapı 4, SDL Oda sayısı 2, Kısadalga- Diatermi 2 VE 60 araçlık otoparkı olacak.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ