Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANIMIZ EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR
Eklenme : 18.01.2016   -   Okunma : 1193

 

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her zaman olduğu gibi eğitim faaliyetlerine ve okullarımıza destek olmaya devam ediyor. Okullarımızı her zaman sıklıkla ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen başkanımız, onların her sorununu anında çözmeye gayret ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda okullarımıza sık sık hediyeler veren başkanımız, bu sefer de öğrencilerimize kitap hediye etti.

 Lise öğrencilerimiz arasında "Okul Öğrenci Meclisi" tarafından oluşturulan öğrenci gruplarına, belediyemiz tarafından temin edilen kitaplar dağıtıldı.

 Kızılcahamam Sağlık Meslek Lisesi, Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ayşe Bezci Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve son olarak Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ziyaret edilerek okul müdürleriyle sohbet edildi ve gönüllü öğrencilere kitapları dağıtıldı. Kitap dağıtımında Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Veli Karakuş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Gürkan Hazar eşlik etti. Okul müdürleri ve öğretmenlerle de sohbet eden başkanımız, onların sorunlarını dinledi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eğitim camiamızın her zaman yanlarında olduklarını, bundan sonra da onlara her konuda destek olmak istediklerini belirtti. Ayrıca başkanımız öğrencilere derslerinde başarılar ve iyi tatiller dileklerini iletti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ