Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YOL ARKADAŞIM İZCİ GRUBUNDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 26.01.2016   -   Okunma : 1485

Yol Arkadaşım Gençlik ve Spor Kulübü'nden Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ziyaret. Yol Arkadaşım Gençlik ve Spor Kulübü 25-27 Ocak tarihleri arasında Kızılcahamam Ayşe Bezci Uygulama Oteli'nde kamp kurdu. Teknik ve teorik izcilik ve açık hava faaliyetlerinin yapılacağı kampa 25 izci katıldı. Yol Arkadaşım İzcileri, onursal izci olarak seçtikleri Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek kulüp fularını hediye ettiler.

Yol Arkadaşım Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Gökhan Iğdır; "Kızılcahamam bizim evimiz gibi hiç yalnızlık çekmiyoruz, 2016 yılında Kızılcahamam’ı izcilerin marka şehri yapmayı amaçlıyoruz" dedi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İzci gurubunun Kızılcahamam’ı tercih ettiklerinden dolayı ve onursal izci olarak seçilmekten dolayı da mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti. İzcilere Kızılcahamam’ı daha iyi tanıyabilmeleri için Kızılcahamam tanıtım kitabı hediye eden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, izcilere günün yorgunluğunu atabilmeleri için kaplıcalarımızdan faydalanmaları imkanını sağladı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ