Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ALTIN KIZLAR AYLAR SONRA BİR ARAYA GELECEK
Eklenme : 29.01.2016   -   Okunma : 2330

Kezban Acar, bugün Ak Masa tarafından Altın Kızlar'ın diğer iki ferdinin yanına yolcu edildi.

Yıllardır Kızılcahamam'ın sokaklarında bir renk olan ve ilçemizin vazgeçilmez bir maskotu haline gelen, Cemile, annesi Pakize ve teyzesi Kezban'dan oluşan "ALTIN KIZLAR" olarak tanınan üçlü son zamanlarda yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle herkesi üzmüştü.

Yaşadıkları ortamın uygun olmaması, sağlık sorunlarının olması ve çeşitli sıkıntılar yaşamaları, Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in de dikkatini çekmiş, onlara daha uygun şartları sağlamak amacı ile Ak Masa Birimimizi görevlendirmişti.

Geçtiğimiz aylarda Cemile ve annesi yapılan çalışmalar ile daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda hayatlarını sürdürmeleri için, Çankırı Eldivan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne yatırılmaları sağlanmıştı. Daha sonra Belediye Başkanımız, kendilerini ziyaret etmiş ve bizzat rahat bir ortamda yaşadıklarını görmüştü.

Altın Kızlar'ın üçüncüsü Kezban Acar ise yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ilçemiz içerisinde zor şartlar altında yaşamaya devam ediyordu. Nihayet Belediye Başkanımızın yakından takip ettiği ve Ak Masa Birimimizin yoğun çabaları neticesinde, adli işlemlerin de tamamlanması ile Kezban Acar, bugün Ak Masa tarafından Altın Kızlar'ın diğer iki ferdinin yanına yolcu edildi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yapılan çalışmalar neticesinde onlara rahat bir hayat sürebilecekleri sağlamış olmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. İlçemizin bir maskotu olan vatandaşlarımızın, rahat bir ortama kavuşmasında yoğun gayreti olan Ak Masa'ya ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ