Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY, HER FIRSATTA HALKIN İÇİNDE, HALKLA BERABER
Eklenme : 31.01.2016   -   Okunma : 1538

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin bugünü ve geleceği için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin bugünü ve geleceği için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Yoğun tempo içerisinde fırsat buldukça halkımızın yanında olan başkanımız, gerek cenazelerde, gerek düğünlerde ve sık sık gerçekleştirdiği ev ve esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarımızın her anında yanında olmaya gayret gösteriyor. 

İlçemizin tanıtımı için gittiği İstanbul Emitt Fuarı'ndan dönen başkanımız, ayağının tozu ile katıldığı toplantılardan hemen sonra Adem Özbekler Kültür Merkezi'nde Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ile birlikte Ahmet Eylenoğlu'nun kına merasimine giderek mutluluklar diledi. Ardından ev ziyaretleri ile vatandaşlarımızın yanında olan başkanımız, eşi Ayşe Güney ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ile birlikte Emine Karataş ve Havva Güngör'ü ziyaret etti. Ziyaretler, umreden dönen Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu'nun evinde son buldu.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ