Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÇITAK TÜRKMEN KÜLTÜRÜNÜ ARAŞTIRMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KURUCULAR KURULUNDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 2.02.2016   -   Okunma : 1929

Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma ve Dayanışma Derneği kurucular kurulu, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ettiler.

Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma ve Dayanışma Derneği kurucular kurulu, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ettiler.

Kızılcahamam’da yeni kurulan Çıtak Türkmen Kültürünü Araştırma ve Dayanışma Derneği Kurucular Kurulu; Ali İhsan Maden, Yusuf Akgül, Muhittin Çetin, Nevzat Uslucan, Ömer Albayrak, Ali Uslu ve Hüseyin Işık; Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek yeni kurulan dernek hakkında bilgi verdiler. Çıtak kültürünü araştırmak, gelecek nesillere aktarmak ve bu kültürü yaymak adına kurulan dernek için Belediye başkanımızdan destek istediler.

Dernek Kurucular Kurulu ve Başkan yardımcısı olan, Eğitimci Yazar Balıkesir Yörük Türkmen Federasyonu Başkan Yardımcısı hemşerimiz Yusuf Akgül, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e kendi yazdığı “ŞİİR ŞİİR MUHSİN BAŞKAN ve DEDE KORKUT DESTANI” isimli kitaplarını imzalayarak hediye etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; kurulacak olan derneğin çok yerinde bir karar olduğunu, ilçemizden yetişen değerlerin aydınlığa çıkmasının ilçemize kültürümüze faydalı olacağına inandığını belirterek dernek kurucular kuruluna ziyaretlerinden dolayı ve Eğitimci Yazar Yusuf Akgül’e değerli eserlerini hediye etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ileterek teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ