Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GENÇLİK MERKEZİNDEN SİNEMA FAALİYETİ
Eklenme : 3.02.2016   -   Okunma : 1435

Sinema izlemek üzere Kazan'a giden çocuklarımız ve gençlerimiz, Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından uğurlandı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in göreve gelmesi ile ilçemizin hizmetine kazandırılan Kızılcahamam Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'in gençlerimize ve çocuklarımıza sunduğu hizmetleri ilçemize getirmeye devam ediyor.

Bir çok faaliyetin yapıldığı, çeşitli kurslar ve etkinliklerle, çocuklarımızın, gençlerimizin ve hatta yetişkin vatandaşlarımızın da tercih ettiği Kızılcahamam Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü, vatandaşlarımızın boş vakitleri için vazgeçilmez bir mekan haline geldi.

Bugün de Kazan Aile ve Yaşam Merkezi'ne sinema izlemek üzere, belediyemiz tarafından tahsis edilen 3 adet otobüsle giden çocuklarımız ve gençlerimiz, Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından yolcu edildi. Tek tek otobüslere binerek çocuklarımızı uğurlayan Başkanımız, onlar için böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri için mutlu olduklarını, bundan sonra da sık bir şekilde etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Ardından da Gençlik Merkezi Müdürü Yusuf Akkaya'yı makamında  ziyaret eden başkanımız, çalışmalar hakkında  bilgiler alarak, görevlerinde başarılar diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ