Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM DÖNEMİ İÇİN AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ
Eklenme : 8.02.2016   -   Okunma : 1273

Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yarı yıl tatilinin sona ermesi nedeniyle bugün Çağatay Ortaokulu’nda 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ikinci dönemi için açılış töreni düzenlendi.

Törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Milli Eğitim Müdür Vekili Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının ikinci yarıyıl açılış töreninde protokol konuşmaları yapılarak birinci dönem “Kızılcahamam’ın ilçe oluşunun 100. yılı etkinlikleri” kapsamında düzenlen şiir, resim ve kompozisyon, “Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri” kapsamındaki yarışmalar ile “Ben Bilmesem Arkadaşım Bilir” yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Törene katılan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; öğrenci, öğretmen ve idarecilere ikinci dönem eğitimlerinde başarılar dileyerek, bu yıl 100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencileri altın ile ödüllendirdiklerini, bundan sonra da eğitim camiamızın her zaman yanlarında olacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ