Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE AZERBAYCAN CUMHURİYETİ DEVLET PERSONEL TEŞKİLATI YETKİLİLERİNDEN KIZILCAHAMAM’A ZİYARET
Eklenme : 9.02.2016   -   Okunma : 2391

Türkiye Cumhuriyeti İle Azerbaycan Cumhuriyeti arasında, kamu personel yönetiminin geliştirilmesi ve desteklenmesi alanlarında işbirliğine ilişkin kardeşlik

Türkiye Cumhuriyeti İle Azerbaycan Cumhuriyeti arasında, kamu personel yönetiminin geliştirilmesi ve desteklenmesi alanlarında işbirliğine ilişkin kardeşlik ilişkilerini yürüten heyet tarafından Kızılcahamam’a ziyaret düzenlendi.

Türkiye Devlet Personel Teşkilat Başkan Yardımcısı Adem Dinç başkanlığında Kızılcahamam’a gelen Azerbaycanlı heyet, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanımız Muhittin Güne, Azerbaycan Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel teşkilatının kardeşliğinden duyduğu memnuniyeti ileterek, Kızılcahamam’da Azerbaycan’ın önemli bir yeri olduğunu ve Azerbaycan’ın Hocalı kasabasında yaşanan katliamın acılarını paylaşmak adına ilçemizde bir anıt müzenin bulunduğunu söyledi. Başkanımız Azerbaycanlı heyete Kızılcahamam hakkında bilgi vererek ilçemiz ile ilgili hediyeler takdim etti.

Türkiye Devlet Personel Teşkilat Başkan Yardımcısı Adem Dinç başkanlığında Kızılcahamam’a gelen Azerbaycanlı heyet Başkanımızın misafir perverliğinden duydukları memnuniyeti ileterek Başkanımız Muhittin Güney’e günün anısına bir fotoğraf hediye ettiler.

Heyet Belediye Başkanımızı ziyaret ettikten sonra Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer İle birlikte Azerbaycan Hocalı Anıt Müzesi, Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi ve Soğuksu Milli Park ziyaretlerinden sonra ilçemizden ayrıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ