Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BALKAN ŞAMPİYONLARI BAŞKANIMIZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
Eklenme : 12.02.2016   -   Okunma : 1473

10-13 Aralık 2015 tarihlerinde Sırbistan’ın Senta kentinde yapılan 14-15 yaş Balkan Şampiyonası'na katılan ve madalya alan sporcularımız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından ödüllendirildi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret eden Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı Sorumlusu Yusuf Bayrakcı, Antrenörler Mehmet Çetin, Raif Mamuş, sporculardan Alperen Bal, Melih Çelik ve Cavit Acar’ı başarılarından dolayı tebrik eden Başkanımız Muhittin Güney, güreş takımımızı Balkan Şampiyonası'nda verdiği mücadeleden dolayı ödüllendirerek; Şampiyonada 1. olan Alperen Bal’a 3000 TL, 2. Melih Çelik'e 2000 TL, 3. Cavit Acar’a da 1000 TL para ödülü verdi.

Başkanımız Muhittin Güney, güreş takımımızın üst üste kazandığı başarılardan dolayı güreş takımı sorumlusu Yusuf Bayrakcı’ya, Antrenörlerimiz Halil Yılmaz, Mehmet Çetin, Raif Mamuş ve Hüseyin Koçak’a, mücadele veren sporcularımıza Kızılcahamam adına teşekkür ederek daha başarılı olmaları için daha çok imkan sağlanacağını belirtti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ