Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ BELİNAY FOTOĞRAFÇILIK VE ORGANİZASYON, KIZILCAHAMAM'IN SESİ GAZETESİ'NİN AÇILIŞINA KATILDI
Eklenme : 14.02.2016   -   Okunma : 2331

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bugün açılışı yapılan Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi'nin açılış törenine

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bugün açılışı yapılan Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi'nin açılış törenine katıldı.

Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi sahibi Osman Karaslan tarafından gerçekleştirilen açılış töreni Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanın'da yapıldı. Açılışa Bölge Milletvekili Prof Dr. Emrullah İşler ve Eşi Ayşenur İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Eşi Ayşe Güney , Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer,  Belediye Meclis Üyelerimiz, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşunda bulunularak istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda Aşağı Merkez Cami Müezzini Mehmet Metin tarafından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okundu. Programın açılış konuşmasını yapan Osman Karaslan açılışa katılan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederken duygularını paylaştı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi sahibi Osman Karaslan kardeşimi böyle bir firma kurarak Kızılcahamam'a katkı sağladığı için kutluyorum.  Belediyemiz organizasyonlarını bile bu kadar gösterişli yapamıyorduk, Osman kardeşim çıtayı yükseltmiş oldu. İlçemizin birde Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi olmuş oldu.Darısı Televizyon olur inşallah. Buradan Sayın Bakanımızın da desteğini isteyerek İlçemize birde Televizyon kurarız dedi.

Protokol konuşmalarında İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Bölge Milletvekili Prof Dr. Emrullah İşler de yeni açılan Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi Kızılcahamam'a hayırlı olması temennilerini ilettiler.

Konuşmaların ardından sahneye davet edilen protokol tarafından önce İlçe Müftüsü Sinan Kazancı'nın açılış duası ile açılış kurdelesi kesildi. Katılımcılar tarafından yeni işyeri binası gezilerek program Mehmet Dönmez, Kızılcahamamlı Ahmet ve Çubuklu Cem konseriyle devam etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ