Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AİLE BİLİNCİ KONFERANSIMIZIN BEŞİNCİ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ
Eklenme : 17.02.2016   -   Okunma : 1296

Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal faaliyetleri kapsamında, ilçe halkımızı bilgilendirme konferansları devam ediyor.

 

Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal faaliyetleri kapsamında ilçe halkımızı bilgilendirme konulu 5. Konferans bugün Saat: 13.00’da Belediyemiz Nikah ve Toplantı salonunda Eğitimci Yazar Aliye Satılmışoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti. Bu ay işlenen konu; ‘’Ailede Genç ile İletişim ve Ergenlik Sorunları’’ oldu.

‘’Ailede Genç ile İletişim ve Ergenlik Sorunları hakkında akıcı ve verimli bir konuşma yapan Aliye Satılmışoğlu aslen Kızılcahamam-Çukurören Mahallesine kayıtlıdır.

Aynı zamanda Dört çocuk annesi olan Aliye Satılmışoğlu. Fizikçi ve iktisatçı.
Bireysel ve kurum danışmanı. “Evlilik Öncesi” ve “Aile Okulu” eğitimcisi, Drama Eğitimcisidir.

 

Dost tv ve Dost fm'de program hazırlayıp sunan Aliye Satılmışoğlu'nun çok sayıda eseri ve yazım aşamasında olan kitapları vardır. 

Program sonunda kendisinin hazırladığı ‘En Büyük Emanet Baş Tacımız Evlatlarımıza’ başlıklı duasını bu programda da okudu ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney’ in de destekleriyle her ay gerçekleşen farklı, çarpıcı ve bilgilendirici konuları barındıran bu konferansa istikrarlı bir şekilde katılım sağlayan ilçe halkımıza teşekkür etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ