Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DAHA HIZLI HİZMET İÇİN BAZI ARAÇLARIMIZ ÇELTİKÇİ MAHALLESİ'NDE HİZMET VERECEK
Eklenme : 19.02.2016   -   Okunma : 1333

Kızılcahamam Belediyesi'nin Çeltikçi Mahallesi'nde hizmet verecek olan iş makinalarının açılışı bugün Cuma namazının ardından Çeltikçi Mahallesi'nde yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi'nin Çeltikçi Mahallesi'nde hizmet verecek olan iş makinalarının açılışı bugün Cuma namazının ardından Çeltikçi Mahallesi'nde yapıldı.

 Çeltikçi Mahallesi ve diğer mahallelerde hizmet verecek olan araçlar için yapılan programa Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri Uğur Kalender, Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, Durali Uygun, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Fatih Oral, İbrahim Yıldız ve Günaydın Yüce, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Çeltikçi Mahallesi ve civar mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi'nde hizmet vermekte olan araçlarımızdan bazıları bundan böyle Çeltikçi Mahallesi'nde kalarak, Kızılcahamam Belediyesi Garaj Amirliği ile koordineli olarak hizmet verecek dedi. Yapılan bu çalışmanın mahallelerimizde hizmet alımının daha hızlı olması için düzenlendiğini söyleyen Başkanımız, tüm mahallelerimiz için hayırlı olmasını diledi. Başkanımızın konuşmasının ardından dua edilerek araçlarımız hizmete başladı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ