Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HOCALI ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
Eklenme : 25.02.2016   -   Okunma : 1387

Kızılcahamam Belediyesi ve Azerbaycan Büyükelçiliği tarafından yapımı tamamlanan Hocalı Özel Müzesi'nde , Hocalı Katliamı Şehitleri Anma Programı düzenlendi.

Kızılcahamam Belediyesi ve Azerbaycan Büyükelçiliği tarafından yapımı tamamlanan Hocalı Özel Müzesinde tören yapılarak, Hocalı Katliamı Şehitleri Anma Programı düzenlendi.

25 Şubat 2016 Perşembe günü saat 11.00’da İlçemiz Hocalı Anıt Parkı’nda yapılan programa; Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Azerbaycan Büyükelçisi Faig Bağırov,Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Kuruluşları Müdürleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Hocalı Şehri’nde Ermeni zalimleri tarafından katledilen şehit soydaşlarımız için saygı duruşunda bulunulmasının ardından bir millet iki devlet Azerbaycan ve Türkiye’nin milli marşları okundu. Anma programında Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Azerbaycan Büyükelçisi Faig Bağırov konuşma yaptılar. Ardından İlçe Müftüsü Sinan Kazancı eşliğinde şehit soydaşlarımıza dua edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ