Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ “DOĞA BİLİNCİ ve JEOPARK” EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI
Eklenme : 3.03.2016   -   Okunma : 1573

Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi her yıl düzenli olarak yapmış olduğu “Doğa Bilincini ve Jeopark” eğitimlerini tamamladı.

Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi her yıl düzenli olarak yapmış olduğu “Doğa Bilincini ve Jeopark” eğitimlerini tamamladı.

Ocak ayı içerisinde Orta Öğretim 5. ve 6. Sınıflara “Doğa Bilinci ve Jeopark”  adı altında verilen eğitimler şubat ayı içerisinde de lise 9. sınıflara verilerek tamamlandı.

“Doğa Bilincini ve Jeopark” eğitimleri, Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY’in talimatları ile Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU tarafından öğrencilerimizin doğasever birer birey olmalarını ve üzerinde yaşadıkları coğrafya hakkında bilgi sahibi olmalarının yanı sıra Kızılcahamam’ın doğal güzellikleri ile tarihi hakkında bilgilendirilerek, öğrencilerimizin ilçemizi ve Jeopark projesini daha iyi tanımaları için verilen eğitimlerimiz sona erdi.

Bu konuda görüşlerini belirten, Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Termal ve Doğa Cenneti olan yeşil Kızılcahamam’ımızın, her geçen gün ziyaretçisi artmakta ve gün geçtikçe şirin ilçemiz yerli yabancı Turistlerin tercihi olamaya devam etmektedir. Kızılcahamam Belediyesi olarak ilçe halkımızı ve özellikle öğrencilerimizin turizme daha duyarlı olmaları ve turizmi benimsemeleri için gezilerimiz ve eğitimlerimiz artarak devam edecektir dedi.          

  İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ