Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar'dan yeni yıl mesajı
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
01.01.2022

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yeni yıl dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Başkan Acar, mesajında şu ifadelere yer verdi: Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bırakırken, yeni umutlar ve heyecanlar ile 2022 yılına giriyoruz.

Şöyle bir geriye baktığımızda göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemizde onlarca projeyi hayata geçirmenin mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Neredeyse tamamı pandemi ile geçen bu sürece rağmen devletimiz ile el ele verdik, İlçemize tarihinde görülmemiş yatırımları kazandırdık.

Turizm şehrine yakışır caddeler için cephe iyileştirme projemizden, Güneş Enerji Santralimize, kapalı Pazar yerimizden, ilçe tarihimizin en verimli termal su kuyusuna, Hastane Kavşağı ve üst geçit projesinden, Sıfır Atık projemize kadar saya saya bitiremeyeceğimiz yatırım değeri 300 milyon Türk lirasını geçen projelerimizle Kızılcahamam artık daha güzel bir hale geldi.

Şimdi önümüzde 2022 yılı ile hayata geçireceğimiz mega projelerimiz var. İlk günkü heyecanımızla, müjdelerini vermeye başladığımız yeni yatırımlarımız, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına Kızılcahamam’ımızın çok başka bir görünümle, başka bir seviyede girmesini sağlayacak.

Bu çalışma azmi ve gayretimizi siz değerli halkımızın bizlere her fırsatta göstermiş olduğu güven ve teveccühünden alıyoruz.

İnşallah 2022 yılı Kızılcahamam’ımız için tarihi bir yıl olacak. İmza projelerimizle iz bırakacağımız bu yıl iddia ediyorum ki Rabbim ömür verdiği sürece hiçbir Kızılcahamam’lının aklından çıkmayacak. Bu önemli projelerimizi hayata geçirmek için, 2022 yılında da Kızılcahamam için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, yeni yılın ülkemize;  sağlık, barış huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Kaynak: Başkan Acar'dan yeni yıl mesajı