Kızılcahamam Belediyesi
Çiftçilerimize 3 Yılda 1 Milyon 167 Bin Fide Desteği
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
25.05.2023

Çiftçilerimize 3 Yılda 1 Milyon 167 Bin Fide Desteği

Kızılcahamam Belediyesi tarafından %50 hibe destekli fide dağıtımı, bu yıl da gerçekleştirilen tören sonrasında vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile yapıldı. Geçtiğimiz iki yıl olduğu gibi fide dağıtımına vatandaşlarımızın yoğu ilgisi vardı.

Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, çiftçiler ve vatandaşlarımız katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, birer konuşma yaparak fide dağıtımının vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını, ürünlerinin bereketli olmasını dilediler.

Protokol konuşmalarının ardından daha önceden başvuru yapan vatandaşlarımıza domates ve biber ürünlerinin fide dağıtımı sırasıyla belediye çalışanlarımız tarafından gerçekleştirildi. Geçtiğimiz iki yıl ile birlikte üç yılda toplam 1 milyon 167 bin fide dağıtımı belediyemiz tarafından gerçekleştrildi.

Fide dağıtımından faydalanan vatandaşlarımız düzenlenen bu organizasyondan dolayı Belediye Başkanı Süleyman Acar ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.