Kızılcahamam Belediyesi
Evde Temizlik Hizmeti ile Vatandaşlarımızın Yanındayız
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
29.12.2022

Kızılcahamam Belediyesi Evde Temizlik Hizmeti, ihtiyaç sahibi Kızılcahamamlıların yüzünü güldürüyor.

 

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa ekiplerinin yürüttüğü Evde Temizlik Hizmeti, 65 yaş üstü, bakıma muhtaç, engelli bireyin bakımını üstlenmiş olup ev temizliğini gerçekleştiremeyen ve ekonomik yetersizlik nedeniyle temizlik hizmeti satın alamayan vatandaşlara veriliyor.

Evde Temizlik Hizmetinde ilk olarak, başvuran aile ziyaret ediliyor ve gerekli şartları taşıyıp taşımadığı değerlendiriliyor. Şartları uygun olan vatandaşlarımızın evleri hafta içi mesai saatleri içerisinde özenle temizleniyor.

İHTİYACI OLANIN YANINDAYIZ

Evde Temizlik Hizmetini ihtiyacı olan ve hizmeti alma kriterlerini taşıyan vatandaşlara ücretsiz sağladıklarını belirten Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar,  temizlik elemanı çalıştıracak maddi imkanı olmayan, yaşlı ve bakıma muhtaç, engelli yakınına bakmakla yükümlü vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz.  Belediye, halkı için vardır, halkın ihtiyaçları için vardır. Sosyal belediyecilik, ihtiyacı olanın yanında olmayı gerektirir. Biz bu anlayışla vatandaşlarımızın her anlamda yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Temizlik hizmetimizin yanı sıra rahatsızlığından dolayı evinden çıkıp berbere, kuaföre gidemeyen yurttaşlarımıza da kişisel bakım hizmeti veriyoruz. İhtiyacı olan her vatandaşımızın yanındayız” diye konuştu.