Kızılcahamam Belediyesi
KIZILCAHAMAM'DA ANNELER GÜNÜ KUTLANDI
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
09.05.2022

Anneler Günü dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi tarafından Adem Özbekler Kültür Merkezinde düzenlenen Konserde Kızılcahamamlı Ahmet’in sahne aldığı Anneler Günü Özel Konseri eşliğinde coşkuyla kutlandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın desteği ile hazırlanan Anneler Günü Özel Konseri Kızılcahamamlı kadınlardan yoğun ilgi gördü. Adem Özbekler Kültür Merkezini dolduran kadınları Konser alanında ziyaret eden Başkan Acar tüm kadınların Anneler Günü'nü kutladı.

KIZILCAHAMAMLI KADINLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Kızılcahamamlı Ahmet’in sahne aldığı konserde eğlenen kadınlar; bir ağızdan söylenen şarkılar eşliğinde Anneler Günü coşkusunu doyasıya yaşadı. Konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar Pandemi sürecinin ardından herkesi buluşturan etkinlik dolayısıyla Başkan Acar’a teşekkür ettiler. Konser ve etkinlikler kapsamında misafirlere Kızılcahamam Belediyesi tarafından ikramlar ve Hediyeler dağıtıldı.

Konser alanını ziyaret ederek şehit annelerinin, engelli annelerinin ve tüm kadınların Anneler Günü’nü kutlayan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı konuşmada; “Tüm dünyayı saran Pandemi dolayısıyla iki yıldır böyle programlarda beraber olamıyorduk. Çok şükür şartlar elverdi; bu güzel günde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Teşrif eden tüm hanımefendilere teşekkür ediyorum.Ebediyete intikal etmiş bütün annelerimize de Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm annelere sağlık, sıhhat, afiyet diliyor; en kötü günümüzün böyle olmasını temenni ediyorum. Hayatını evlatlarına adayan engelli annelerinin, genç fidanlarını ülkemizin bölünmezliği uğrunda şehit veren şehit annelerimizin ellerinden öpüyorum. Bundan sonraki süreçlerde bu tür programlarımızda daha fazla buluşacağız inşallah. Başımızın tacı tüm hanımefendilerin Anneler Günü’nü kutluyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” cümlelerine yer verdi.