Kızılcahamam Belediyesi
Kızılcahamam’da Mahfuz ve Sinan Akçıl ile Coşkulu Akşam
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
05.09.2022

Kızılcahamam’da Mahfuz ve Sinan Akçıl ile Coşkulu Akşam
Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri Kızılcahamamlı vatandaşların ve ilçede bulunan misafirlerin yoğun ilgisi ile bir haftalık aranın ardından devam etti.

Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen konserlerin bu haftaki programında 03 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da ilçemizin yetiştirdiği sanatçılardan Mahfuz sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılar seslendiren Mahfuz’a plaketini Kızılcahamam belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek takdim etti ve kendi içimizden çıkan sanatçımıza teşekkür ederek başarılar diledi.

Konserde ikinci sanatçı olarak saat 21:00’da pop müziğin sevilen sanatçılarından Sinan Akçıl sahne aldı. Özellikle sanat camiasında yazdığı ve diğer sanatçılara verdiği şarkılarla dikkat çeken Sinan Akçıl meydanı dolduran binlerce vatandaşımıza keyifli dakikalar yaşattı. Konuk sanatçı Sinan Akçıl’a plaketini Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy teslim etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, konserlere katılan sanatçılara, yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkürlerini sunarken konserlerin ve sürprizlerin devam edeceğini dile getirdi. Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy da konuk sanatçılara ve ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür etti. 
Kızılcahamam Belediyesi Yaz Konserleri 10 Eylül 2022 tarihinde Kızılcahamamlı Ahmet ve Ali Kınık ile devam edecek.