Kızılcahamam Belediyesi
Milli Karateci Enes Özdemir’den Başkan Acar’a Ziyaret
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
06.11.2019

Kızılcahamamlı Milli Karateci Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Sporcusu Enes Özdemir, ailesi ile birlikte, Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret etti.

Şili’nin Santiago Kentinde düzenlenen Ümit Genç ve U-21 Dünya Karate Şampiyonası’nda gençler kategorisinde yarışan hemşerimiz Enes Özdemir, dünya ikincisi olmayı başardı. İki yıl önce de İspanya’nın Tenerife Kentinde düzenlenen Ümit Genç ve U-21 Dünya Karate Şampiyonası’nda iki kez dünya şampiyonu olmayı başaran hemşerimiz, bu yıl da gençlerde dünya ikincisi oldu.

Milli Karateci Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Sporcusu Enes Özdemir, “Başkan Acar’a,  dünya şampiyonasına hazırlandığı videoyu izletti. Beni ağırladığınız ve hediyeniz için teşekkür ederim” dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Bizi ailecek ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. İnşallah daha büyük başarılar elde edersin. Hemşerimiz olarak Türk Bayrağımızı dalgalandırdığın için gurur duyuyoruz” diyerek Kızılcahamamlı Milli Karateci Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Sporcumuz Enes Özdemir'i ve ailesini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.