Kızılcahamam Belediyesi
Yaz Konserlerine Yoğun İlgi
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
23.08.2022

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri Kızılcahamamlı vatandaşların ve ilçede bulunan misafirlerin yoğun ilgisi ile devam ediyor.

Konserlerin bu haftaki programında 19 Ağustos Cuma akşamı Cevdet Arslan ve Duygu Kutlu konserleri gerçekleştirildi. Her iki sanatçının da performansı izleyicilerden büyük beğeni topladı. Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda yapılan konserlerin 20 Ağustos Cumartesi akşamı gerçekleşen kısmında ise Samet Burak Ay ve Elif Buse Doğan sahne aldı. Sanatçılar meydanı dolduran seyircilerle birlikte şarkılarını söylediler. Coşku dolu geçen konserlerde vatandaşlar doyasıya eğlendiler. 


Sanatçılara plaketlerini Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy teslim etti. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, konserlere katılan sanatçılara, yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkürlerini sunarken konserlerin ve sürprizlerin devam edeceğini dile getirdi. Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy da konuk sanatçılara ve ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür etti. 

Kızılcahamam Belediyesi Yaz Konserleri 03 Eylül 2022 tarihinde Sinan Akçıl, 10 Eylül 2022 tarihinde Ali Kınık ile devam edecek.